Jak jsem se seznamovala přes internet

pondělí 8. únor 2010 11:55

Jsem rozvedená a žiju s dcerou sama. Občas mi cosi (asi hormony) zatemní mysl (nechci použít slovo mozek) a začnu trpět sebelítostí,že jsem sama a že s tím něco musím udělat.

Naposledy jsem to vyřešila inzerátem: 33 letá hledá přítele….."výborný" nápad...volalo mi snad vše co má ruce a mobil od Pardubic přes Prahu až po Šumavu.Prvních asi pět dnů mi zvonil mobil pořad,ale opravdu pořad….poctivě jsem přijímala každý hovor,byla milá a zajímala se o dotyčného,vždyť si vybírám přítele,že??.... A tak díky tomu,jsem se dozvídala neuvěřitelné informace,např.,že jeden má tak náročnou práci,že musí bydlet sám(v pořádku)…,že další pracuje s dětmi( že by pan učitel??) v ZOO  vozí děti na velbloudu…..že další má výdrž v ložnici  (napadlo mě se zeptat: a co v kuchyni?? Nebo ve sklepě,když přivezou uhlí?? )…. další naučí moji dceru lumpárny všeho druhu…(zděsila jsem se)… další má perfektně pevný zadek a je na to pyšný… další chce přijet na schůzku pouze ozbrojen…to víš,lidé jsou různí…… další je tak stydliví,že místo něj mi volá jeho kolega………kdoví jestli díky inzerátu nebo uklidněným hormonům a následnému osvícení mysli,ale začala jsem jednat ..... vypnula mobil asi na týden.

Dobrá, inzerát asi nebyl ten nejlepší nápad,ale hlavně se nezdávat hned po prvním neúspěchu.

Internet je brána do světa,tož by mohl pomoci...Přes internet jsem si našla  skupinku lidí,kteří pořádají seznamovací akce pro lidi nad 35let. po několika emailech s pořádatelem,kdy jsem se zajímala hlavně o počet zúčastněných a zda nevadí,že přijdu sama, jsem ujistila,že je to správný směr.......v pátek večer jsem vyoblíkala,vymalovala a plná naděje vyrazila......dorazila do určené restaurace,kde zábava byla v plném proudu,lidi se bavili,popíjeli,tancovali,prostě paráda......a můj seznamovací výsledek??...opravdu jsem se seznámila,večer jsem strávila s ženou,která na seznamovací akci dorazila taky sama.......dobře jsme se bavily,povyprávěly si zkušenosti ze seznamování,zasmály se životu, prostě parádní večer,diky kterému mám další  kamarádku :-).

Jednou jsem už pochopila, nemám se pouštět do věcí,  na které nemám  :-)

Monica Santini

První pokus

První pokus

První pokus

První pokus

Blog první pokus slouží těm z vás, kteří si chtějí otestovat, jestli píší dobře. Stačí, když váš pokusný článek pošlete mailem a redakce ho zobrazí právě na tomto blogu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora