Chceš být členem zastupitelstva města, obce...

pátek 29. leden 2010 13:10

Chceš být členem zastupitelstva města, obce ...přečti si následující rady:

Jsi mladá, perspektivní, pohledná žena, věk do 40 let, máš šanci. Jsi muž jakéhokoliv věku i vzhledu - máš šanci. Přednost mají podnikatelé ve stavebnictví, realitách, cení se dobré známosti a kontakty.

Ty osobně jsi sám úspěšný podnikatel, nebo máš příbuzné a známé na důležitých místech. Cení se úřady všeho druhu, velké nadnárodní firmy, sportovní zařízení, developerské společnosti, ale i výše postavení straničtí kolegové.Máš šanci.

Jsi osoba všímavá, s dobrými styky na konkrétním obecním úřadu, kde chceš působit jako zastupitel? Cení se přátelské vztahy s členy opozice. Jsi nebezpečný, musíš být sledován, je nutnost tolerovat tě jako člena zastupitelstva.

Můžeš se prokázat dosavadní kvalitní a efektivní prací s neobyčejným nasazením v minulém volebním období? Jsi známý, nikdo si na tebe nedovolí, máš dobré styky a mohl bys vadit v budoucnu. Máš šanci.

Jako člen rady, či komisí buď nenápadný a vstřícný ke všem, kdo o to stojí.Objev se aspoň občas na zasedání zastupitelstva. Máš šanci.

Když tě zvolí, ať už náhodou, nebo plánovaně, buď poslušný, tolerantní, nekřič a zuřivě nediskutuj. Budeš ideálním členem zatupitelstva pro všechny politické strany.

Projevoval ses v minulém volebním období jako zapálený, aktivní člen zastupitelstva. Nebál ses otevřeně mluvit i kritizovat na jakékoliv úrovni. A k tomu jsi žena před důchodem, nemáš vůbec naději, stejně jako autorka tohoto textu.

Radka Weissbrodová

První pokus

První pokus

První pokus

První pokus

Blog první pokus slouží těm z vás, kteří si chtějí otestovat, jestli píší dobře. Stačí, když váš pokusný článek pošlete mailem a redakce ho zobrazí právě na tomto blogu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora